Rejestratorka medyczna. 14.06.2024 r. Ostatnie wolne miejsca!

10.06.2024

Zapraszamy na kurs "Rejestratorka medyczna"

ZAPISZ SIĘ ON-LINE

Zapisując się na nasz kurs "Rejestratorka Medyczna", otwierasz drzwi do fascynującego świata opieki zdrowotnej. Przez 30 intensywnych godzin nauki, zapewnimy Ci wiedzę i umiejętności, które przekształcą Twoją pasję w satysfakcjonującą karierę.

Oto, co zyskujesz, uczestnicząc w naszym kursie:

  1. Ekspertyza w Obszarze Medycznym: Zdobędziesz głęboką wiedzę na temat zasad etyki, obiegu dokumentów w placówkach medycznych oraz obsługi klienta i pacjenta. Będziesz gotowa obsługiwać różnorodne sytuacje, z jakimi możesz się spotkać na stanowisku rejestratorki.

  2. Samodzielność i Zorganizowanie: Poznasz skuteczne metody organizacji własnego stanowiska pracy. Nauczysz się, jak efektywnie zarządzać czasem i obowiązkami, abyś mogła być pewna, że wszystko jest pod kontrolą.

  3. Biegłość w Obsłudze Programów Informatycznych: Opanujesz obsługę specjalistycznych programów informatycznych używanych w przychodniach medycznych i gabinetach mMedica. Znajomość tych narzędzi sprawi, że będziesz pewna i efektywna w swojej pracy.

  4. Rozliczanie z NFZ: Nauczysz się zasad rozliczania usług z Narodowym Funduszem Zdrowia. Będziesz mieć pełną kontrolę nad procesem rozliczeń, co zapewni płynność pracy placówki medycznej.

  5. Droga do Nowej Kariery: Nasze szkolenie zostało zaprojektowane, aby przygotować Cię do pracy na stanowisku rejestratorki w placówkach medycznych. Zyskasz nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w tej dziedzinie.

  6. Łatwy i Bezpłatny Dostęp: Nasze szkolenie jest dostępne online, co oznacza, że możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Nie musisz rezygnować z obecnych zajęć czy codziennych obowiązków, aby zainwestować w swoją przyszłość.

Zaplanuj swoją przyszłość już dziś! Zapisz się online i rozpocznij swoją drogę do satysfakcjonującej kariery jako Rejestratorka Medyczna. Przygotuj się na fascynujące wyzwania i możliwości, które czekają na Ciebie w świecie opieki zdrowotnej!


Dodatkowe informacje i zapisy:

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Suchej Beskidzkiej
Rynek 16, 34-200 Sucha Beskidzka
tel.: 33 874-43-81
tel. kom.: 697-818-718
e-mail: suchab@zdz.katowice.pl
www: www.kursy.sucha.zdz.pl

Zapisy online:

Zapisz się